دسته بندی نشده

اعلام مهلت جدید ثبت نام در کنکور ارشد پزشکی

این پست نیز در دسترس است: فارسی

آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۹ در روزهای ۲۳ و ۲۴ مردادماه ۹۹ برگزار می شود و با توجه به زمانبندی جدید آزمون، مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش برای داوطلبان در نظر گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری نظام پرستاری تهران، با توجه به شرایط حاضر در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، جهت مساعدت با داوطلبان آزمون، تغییراتی در برخی از موارد و مراحل آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۹ ایجاد شده است.

با توجه به درخواست مکرر داوطلبان، مهلت جدیدی برای ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات از تاریخ  ۷ تا ۸ تیرماه ۹۹ در نظر گرفته شده است و افراد می توانند در این تاریخ نسبت به ثبت نام یا ویرایش در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی اقدام کنند.

بر اساس مصوبه دهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تاریخ ۱۲ خرداد ۹۹ گواهی فارغ التحصیلی دانشجویان ترم آخر تا تاریخ ۳۰ مهرماه ۹۹ مورد پذیرش است.

همچنین بر اساس مصوبه دهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تاریخ ۱۲ خرداد ۹۹ زمان فارغ التحصیلی دانشجویان برتر واجد شرایط طبق آیین نامه «ادامه تحصیل دانشجویان رتبه برتر در مقاطع بالاتر مصوب سال ۱۳۸۹» هم برای با آزمون و هم بدون آزمون، تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۹ مورد پذیرش است.

فارغ التحصیلان بعد از این زمان، مجاز به استفاده در آزمون سال ۱۴۰۰ هستند.

بر اساس اعلام مراجع ذیربط، پذیرش رشته آموزش هوشبری برای دانشگاه های علوم پزشکی ایران، اهواز وکاشان است که هریک ۵ نفر پذیرش دانشجو خواهد داشت.

انتهای پیام

نمایش بیشتر
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x