پزشکان بدون مرز

اطلاعیه دعوت به همکاری سازمان پزشکان بدون مرز

 

مرکز تسهیلات درمانی اولیه پزشکان بدون مرز (MSF) واقع در خیابان مولوی تهران از پرستاران علاقمند با شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید:

پرستار جایگزین دارای مدرک پرستاری، آشنا به زبان انگلیسی و با حداقل دو سال سابقه کار.

ارسال رزومه به آدرس ایمیل: msff-southteheran-admin@paris.msf.org

یا شماره تلفکس: ۵۵۸۱۶۷۲۲

پزشکان بدون مرز (MSF) یک سازمان مستقل پزشکی، بین‌المللی، غیرانتفاعی و بشردوستانه می‌باشد که در سال ۱۹۷۱ در فرانسه تاسیس گردیده است. این سازمان در سال ۱۹۹۹ جایزه صلح نوبل را دریافت نمود.

پزشکان بدون مرز سالیانه در ۷۰ کشور جهان به میلیونها تن از افرادی که دچار بحران شده‌اند خدمات اورژانسی ارائه داده و برای افرد نیازمند کمکهای پزشکی فراهم می‌آورد.

پزشکان بدون مرز از سال ۱۳۶۹ در چندین مورد اورژانس در ایران امدادرسانی نموده است (زلزله های رودبار و منجیل، بجنورد و بیرجند، بم، زرند و …).

حضور تمام وقت از سال ۱۳۷۴ در ایران: از سال ۱۳۷۵ تا سال ۱۳۸۶ سازمان در مشهد پروژه‌ای پزشکی مختص پناهندگان افغان راه‌اندازی نمود. از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۷ در شهر مهران جراحی‌های ارتوپدی انجام داد. سپس طی پروژه‌ای ده ساله (۱۳۸۰-۱۳۹۰) در سیستان و بلوچستان به مهاجرین افغان و ایرانیان آسیب‌پذیر خدمات‌رسانی نمود.

سازمان از اوایل سال ۱۳۹۱ پروژه تسهیلات درمانی اولیه رایگانی را مختص زنان و کودکان در جنوب تهران (دروازه غار) با توجه ویژه به جمعیت در معرض خطر در ارتباط با سوء مصرف مواد مخدر و یا بیماریهای عفونی مانند هپاتیت، ایدز، سل و بیماریهای مقاربتی راه‌اندازی نموده است.

 

ادمين سايت......مهندس فراهاني